{{ctrl.notification}}
10 راهکار مفید در سفر های طولانی با اتوبوس

اتوبوس از جمله وسایل حمل و نقل عمومی است که از گذشته تاکنون در طراحی های مختلف به مسافران ارائه شده است. خرید بلیط اتوبوس در گذشته به صورت حضوری و در زمان عزیمت مسافران انجام می شد که امروزه این امر تسهیل شده است.  این امکان را به شما می دهد تا در مسیرهای مختلف با توجه به بررسی اطلاعات دقیق شرکت های اتوبوس رانی، انواع اتوبوس و ساعات حرکت بلیط خود را خریداری نمایید. در صورتی که در مسیرهای طولانی امکان سفر با هواپیما را بنا به دلایلی ندارید خرید بلیط اتوبوس بهترین راهکار برایتان خواهد بود. با همای رامسر همراه باشید تا با شما راهکارهای اساسی در سفر های طولانی با اتوبوس را بگوییم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از همای رامسر

 

برخی مسافران که با بیماری قلبی، ترس از پرواز و ارتفاع و کمبود بودجه روبرو هستند و یا منع پرواز به دلیل بارداری دارند می توانند خرید بلیط اتوبوس را داشته باشند. اما در سفر های طولانی با اتوبوس چه باید کرد که حوصله مان سر نرود و سفری لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشیم؟ راهکارهای همای پرواز را در این زمینه دنبال کنید:

  1. برای خود سرگرمی ایجاد کنید

بهتر است در سفر های طولانی با اتوبوس به همراه خود کتاب، پازل، بازی های فکری موبایلی داشته باشید. این ابزارها کمک می کنند که طولانی ترین مسیرها برایتان کوتاه شوند و متوجه گذر زمان نشوید. مراقب وضعیت سر، گردن، کمر و چشمان خود باشید تا در حالت یکنواختی دائمی قرار نگیرد و باعث ایجاد ناراحتی شود. می توانید از فیلم و موسیقی های مورد علاقه خود که در روز های عادی فرصت دیدن آن ها را ندارید استفاده کنید. اما بهتر است زیاد چشمان خود را خسته نکنید و کمی هم به ان ها ورزش های مخصوص چشم دهید تا کمتر آزرده شوند.

10 راهکار مفید برای طی کردن مسیر های طولانی

  1. از اینترنت رایگان اتوبوس های VIP استفاده کنید

در زمان خرید بلیط اتوبوس از همای رامسر به قابلیت ها و امکاناتی که در آن فراهم شده است توجه کنید. دسترسی به اینترنت این امکان را به افراد مختلف می دهد تا بتوانند کارهای حرفه ای، شخصی، بازی و سرگزمی های بیشتری را در طول مسیر داشته باشند. از اوضاع و شرایط سفر خود به عزیزانشان اطلاع دهند و با تکنولوژی مسیر را طی نمایند.

  1. همراه خود خوراکی های خوشمزه داشته باشید

خوراکی های خوشمزه مانند آجیل و تنقلات، غذای سرد یا گرم در صورتی که خوراکی های بین راهی برای سلامتیتان مضر است به همراه داشته باشید. برخی افراد رژیم های گیاه خواری، خام خواری و بخار پز دارند که امکان تهیه آن ها در مسیرهای جاده ای نیست از این رو داشتن آن ها در سفر از ملزومات سفر است. از نوشیدن آب غافل نشوید و می توانید از مهمانداران اتوبوس تقاضای بطری آب معدنی نمایید و در فاصله های مختلف نوش جان کنید.

  1. وسایل خواب به همراه ببرید

جزء لاینفک در سفر های طولانی با اتوبوس به همراه داشتن وسایل رفاهی خواب است. هرگز نمیتوان انتظار داشت کل مسیرهای طولانی را مسافر بیدار بماند و با کارهای مختلف خود را سرگرم کند. زمانی را برای استراحت تخصیص دهید و با وسایل همراه در خواب ناز فرو روید. از پتوهای مسافرتی استفاده کنید تا در مسیرهای کوهستانی یا در طول شب خود را بپیچید تا گرم شوید. استفاده از بالش های کوچک و دورگردنی هوشمند و ساده ضروری است تا وضعیت گردن را در حالتی راحت قرار دهد و مانع از کمر درد، گردن درد و ایجاد درد در ستون فقرات شود. در صورت لزوم می توانید از بالش های کوچک برای پشت کمر، زیر دست یا زیر پا استفاده کنید.

در سفر های طولانی با اتوبوس چه باید کرد

  1. تنظیمات صندلی را بررسی کنید

شاید در خرید بلیط اتوبوس مردد باشید و گمان می کنید ممکن است صندلی ها آسایش و راحتی لازم را برایتان نداشته باشند. در وهله اول اگر مدت ها است که در سفر های طولانی با اتوبوس سفر نکرده اید، حق دارید این تردید را داشته باشید. اما همای رامسر به شما اینبار پیشنهاد می دهد تا خرید بلیط اتوبوس را امتحان کنید و از خدمات و امکانات سفر حیرت زده شوید. صندلی های قابل تنظیم، سیستم سرمایشی و گرمایشی پیشرفته، لوازم صوتی و تصویری باکیفیت، وای فای رایگان و فضای کافی امکان آن را به شما می دهند تا در سفر های طولانی با اتوبوس احساس راحتی نمایید. همای رامسر به شما این اطمینان را می دهد که قطعا  آخرین بار سفرتان با اتوبوس هم نخواهد بود.

  1. دوربین عکاسی به همراه داشته باشید

گاهی برخی مسیرها از دل کویر، یا جنگل های انبوه می گذرند و حیف است این لحظات ناب را در خواب گذرانید. اگر دوربین عکاسی در این مسیر ها به همراه داشته باشید می توانید با ثبت تصاویر بکر از طبیعت دوستان خود را در شبکه های اجتماعی حیرت زده کنید. از ان گذشته عکاسی در سفر باعث می شود لحظات خوشایند تکرار نشدنی را به زیباترین شکل ممکن ماندگار کنید و هر بار از دیدن آن ها ذوق زده شوید و شاید تمایل داشته باشید بار دیگر هم چنین سفری را در آینده تجربه کنید.

  1. با همسفران بیشتر آشنا شوید

یکی از زیبا ترین لحظات برای هر فرد، آشنایی با اشخاص جدید و بهره مندی از تجارب آن ها است. می توانید در سفر های طولانی با اتوبوس با توجه به چهارچوب های خود با افراد جدید از اقوام و فرهنگ های مختلف آشنا شوید. این آشنایی باعث می شود تا بیشتر در مورد دیگر قومیت ها شناخت پیدا کنید و آداب و رسوم ان ها برایتان جذابیت های خاص خود را داشته باشد. برخی افراد از سفرهای کوتاه و طولانی، هوایی، زمینی، دریایی و غیره یادداشت برداری هایی دارند  تا خاطرات خود را مستند سازند که در کنار آن از ضبط صدا، تهیه فیلم و عکاسی نیز استفاده می کنند. با این حال چنین سفری را می توان به گونه ای ملموس به ثبت رساند تا هر کس آن را ببیند یا بشنود، خود را در موقعیت حس کند.

خرید بلیط اتوبوس به مقاصد دور با همای رامسر

  1. انجام یوگا و مدیتیشن

در صورتی که اهل مراقبه و مدیتیشن هستید حتما لحظات آرامی که فضای اتوبوس غرق در سکوت است را غنیمت شمارید و به مراقبه بپردازید. مراقبه در دل طبیعت بسیار انرژی بخش و ارزشمند است. سعی کنید تمام انرژی های منفی خود را تخلیه کنید و فرکانس های مثبت را از محیط بیرون و آرامش جاده ها بگیرید.

  1. انجام تمرینات ورزشی و حرکات کششی

خود را از یکنواختی و یکجا نشینی دور کنید. در توقف های بین راهی اتوبوس در مسیر های طولانی، برای استفاده از سرویس بهداشتی، خرید، قدم زدن و تنفس در هوای پاک بیابان، جنگل یا کوهستان پیاده شوید و حرکات کشش و نرمشی را انجام دهید تا رگ ها و عضلات بدن دچار خواب رفتگی و انقباض نشوند. همچنین در صورت آشنایی به تمرینات ورزشی پزشکی کمکی به افراد کهنسال و ناتوانان جسمی برسانید تا لبخند را با ریلکسیشن به آن ها هدیه دهید.

  1.  لباس راحت بپوشید

در زمان استراحت بهتر است در فرصتی مغتنم لباس های راحت به تن کنید تا در زمان خواب، نشستن های طولانی، مسیرهای گرم و غیره آزرده خاطر نشوید. لباس های راحتی کمک می کنند تا لباس اصلی که باید در مقصد به تن داشته باشید چروک نشوند و استایل خود را حفظ کنند. با این حال در طی مسیر هم راحت بوده اید و هم با پرستیژ شخصی خود را میزبان روبرو خواهید شد.

در نهایت در سفر های طولانی با اتوبوس قبل از آنکه به مقصد برسید دقایقی قبل از پیاده شدن از مرتب بودن لباس، مدل مو، آرایش و غیره اطمینان حاصل نمایید تا با وضعیتی مناسب پیاده شوید. این ده راهکار مهم ترین کارهایی بود که همای رامسر توصیه می کند در سفر های طولانی با اتوبوس انجام دهید.

خرید ارزان بلیط اتوبوس از همای رامسر

می توانید خرید ارزان بلیط اتوبوس را در مقاصد مختلف از همای رامسر داشته باشید و اتوبوس دلخواه خود را با توجه به امکانات مورد نظر انتخاب کنید. در سفر های طولانی با اتوبوس اگر کودک یا فرد مسنی به همراه دارید بهتر است وسایل ضروری برای مراقبت، بهداشت و سرگرمی آن ها را نیز به همراه داشته باشید.

راه کار های مهم د مسیرهای طولانی با اتوبوس از همای رامسر

همای رامسر در مسافرت های زمینی خرید بلیط اتوبوس را در انواع معمولی و VIP پیشنهاد می دهد که توسط شرکت های مسافربری مختلف انجام می شود. می توانید با خرید بلیط اتوبوس VIP از جنسیت و تعداد همسفران خود مطلع شوید و جایگاه خود را در موقعیت دلخواه انتخاب کنید. با این روش دیگر نگران ان نخواهید بود که چه کسی قرار است در کنار شما بنشیند تا معذب نشوید یا احساس راحتی کنید.

همای رامسر همواره برای شما فراغ بال و آسودگی خاطر را آرزومند است تا در سفری خوش و لذت بخش به سر برید.

date_range چهارشنبه 04 دی 1398 remove_red_eye 1891 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09113937565
01155222788
اتوبوس
09113937565
ثبت نظر
chat 0