{{ctrl.notification}}
رزرو آنلاین هتل های خارجی در همای رامسر

سفر معمولا برای آرامش خیال و دوری از مشغله های کاری و هفتگی است و برای رسیدن به این انرژی مثبت ابتدا باید یک مقصد مناسب را انتخاب کنید و بعد از آن به فکر رزرو باشید. رزرو هتل در کیفیت سفر بسیارتاثیر گذار است. گاه انتخاب غلط می تواند تمام طول سفر غیر قابل تحمل کند به همین دلیل سعی کنید از مشاوران کارشناسان آژانس های مسافرتی در این زمینه استفاده کنید. ما در همای رامسر این امکان را به مخاطبین خود می دهیم که رزرو آنلاین هتل های خارجی را داشته باشند و با امکانات آنها بیشتر آشنا شوند. سپس از طریق رزرو آنلاین هتل های خارجی اقامتگاه مورد نظر را خود را انتخاب نمایند. همراه همای رامسر باشید.

رزرو هتل های لوکس خارجی در همای رامسر

رزرو آنلاین هتل های خارجی

افراد قبل از سفر همیشه بر سر دوراهی می مانند که آیا اقامتگاه خود را به صورت آنلاین انتخاب کنند یا اینکه صبر کنند و زمانی که به شهر مقصد رسیدند به صورت حضوری هتل را انتخاب نمایند. گاهی افراد بنا بر باور نادرستی که در ذهن دارند تصور می کنند اگر از در سفرهای برون مرزی طریق با سایت آژانس های هواپیمایی رزرو آنلاین هتل های خارجی را داشته باشند باید هزینه بیشتری را بابت کمیسیون بپردازند که این کاملا نادرست است. در سایت همای رامسر قیمت رزرو آنلاین هتل های خارجی به صورت واضح  مشخص شده و هیچ تفاوت قیمتی با قیمت رزرو حضوری هتل ندارد.

رزرو انلاین هتل های بین المللی در همای رامسر

مقایسه رزرو آنلاین هتل های خارجی با رز رو حضوری

 • قیمت پایین تر:  زمانی که مسافری با چمدان به داخل هتل می رود معمولا خسته است و قطعا حوصله ای برای چانه زدن برای کاهش قیمت ندارد. این نکته را مدیریت و پرسنل هتل مد نظر قرار می دهند تا قیمت اصلی اتاق ها را بدون تخفیف ارائه نمایند زیرا مطمئن هستند که مسافر با همراهان و چمدانی که در دست دارد برای مقایسه قیمت ها نمی تواند وقت صرف کند و هتل نیازی ندارد که برای رقابت با دیگر رقبا هزینه را کاهش دهد. با این حال مسافر در رزرو آنلاین به راحتی می تواند با مقایسه ای میان قیمت اتاق های مختلف یک یا چند هتل با توجه به تعداد  همراهان و امکانات مورد نیاز برای اقامت ارزان ترین اتاق را در هتل رزرو نماید
 • مقایسه راحت تر بین هتل های موجود: قبل از رزرو آنلاین هتل های خارجی از طریق همای رامسر می توانید هتل های موجود در شهر مقصد را از نظر مکان، قیمت و امکانات بررسی نمایید. این در حالی است که اگر فرد بخواهد به صورت حضوری از هتل ها بازدید کنند یقینا باید هزینه بیشتری را برای ایاب و ذهاب بپردازد تا هتل مورد نظر خود را انتخاب نماید.
 • همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در زمان رزرو آنلاین هتل می توانید عکس تمامی قسمت های مختلف هتل را مشاهده کنید اما در  بازدید ها حضوری این امکان برای افراد وجود ندارد. 

زمانی که مسافرت خارجی در پیش دارید، مطمئنا می خواهید با توجه به هزینه ای که می کنید از لحظات اقامت در مقصد بهترین استفاده را ببرید حتی در زمان استراحت می خواهید اتاق و یا سوئیتی که در اختیار دارید امکانات کاملی داشته باشد. اینکه بخواهید به صورت حضوری هتل خارجی را رزرو کنید باید این را در نظر بگیریدف با رسیدن به مقصد به جای استراحت باید چمدان به دست در سطح شهر به دنبال هتل مناسب باشید، اینکه چند ساعت باید وقت بگذارید تا در نهایت به هتل مورد نظر برسید مشخص نیست...! با توجه به این مشکلات بیشتر افراد تصمیم می گیرند که از رزرو آنلاین هتل های خارجی را در ابتدای امر، در زمان مناسب با مقایسه همه جانبه انجام دهند.

اطلاعاتی در مورد هتل ها

سایت همای رامسر سایت رسمی در حوزه مسافرت های هوایی و زمینی است که جهت مطابقت با استانداردهای جهانی برای مسافران مختلف رزرو هتل های مختلف را در نظر گرفته است که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

رزرو هتل های لوکس ارزان قیمت با همای رامسر

انواع هتل ها از نظر ساختمان

 • متل: متل معمولا به هتل هایی که در خارج از شهر هستند گفته می شود. در این هتل معمولا مسافرین می توانند با خودروی شخصی خود به داخل پارکنیگ هتل بروند. همچنین در متل ها معمولا قسمتی به نام لابی وجود ندارد.
 • هتل پانسیون: معمولا به صورت ماهانه و یا حتی سالانه رزرو می شود و  معمولا خدماتی مانند رستوران و کافی شاپ فقط مخصوص مسافرین هتل ارائه می دهد، به همین دلیل معمولا سالن های کوچکی با توجه به تعداد مسافرین هتل دارند. این نوع هتل ها دارای قوانین خاصی مانند صرف غذا در زمان های معین و همچنین باز بودن تا ساعتی مشخص است.
 • ریزورت هتل:  این هتل ها بیشتر برای استراحت و تفریح هستند و در نزدیکی ساحل و چشمه ها واقع شده اند.
 • هتل آپارتمان: اتاق هتل آپارتمان ها مانند سوئیت های مجهزی است که مسافر می تواند احساس کند در منزل خود حضور دارد و کارهایی مانند آشپزی، شست و شوی لباس و مواردی دیگر از این دست را انجام دهد.

انواع اتاق های هتل ها

اداری، کنفرانس، کوچک، معمولی، دوبلکس، ویژه، مجلل، محصور، ماه عسل، آپارتمان، بنگلو، یک نفره، خانواده، واحدهای فامیلی، اتاق های دور، اتاق های تو در تو، اتاق به همراه بالکن، اتاق به همراه استخر خصوصی، اتاق ضیافت، اتاق های همراه با حمام، اتاق با چشم اندازهای ویژه، اتاق نشیمن به همراه سالن پذیرایی و کابانا

انواع سرویس ها در هتل های خارجی

 • اتاق بدون پذیرایی
 • اتاق به همراه یک وعده صبحانه
 • اتاق به همراه یک وعده صبحانه به همراه ناهار یا شام
 • اتاق با پذیرایی فول که شامل سه وعده پذیرایی صبحانه، نهار و شام
 • اتاق به همراه امکاناتی مانند ورزش های آبی، غواصی، نگهدار کودک و ...

انواع هتل های خارجی بر حسب ستاره

تفاوت تعداد ستاره ها در هتل به امکاناتی است که ارائه می دهند. در زیر به امکانات استانداردی که در هتل های خارجی وجود دارد اشاره کرده ایم:

 • هتل های دو ستاره: دکوراسیون جذاب، تمیز، تلویزیون در تمامی اتاق ها، مبلمان و تخت با کیفیت، رستوران با ارائه هر وعده غذا، استخر شنا، خدمات، بهداشت سرویس بهداشتی، حمام، حوله و صابون، پرسنل دوره دیده، روم سرویس و لاندری
 • هتل های سه ستاره: علاوه بر امکانات هتل های دو ستاره شامل امکاناتی دیگری مانند پذیرش 24 ساعته، نور کافی در تمامی اتاق ها، تهویه مطبوع، سرویس دهی منظم اتاق ها، دارا بودن دو دستگاه تلفن، امکانات تفریحی، اتاق ملاقات و پارکینگ
 • هتل های چهار ستاره: علاوه بر امکانات هتل های چهار ستاره باید امکانات دیگری مانند فضای سبز زیبا، آثار هنری، چشم انداز طبیعی و زیبا، رزرواسیون سریع، استفاده از گل های طبیعی و تازه و خدمات رسانی بالا، کارکنان دوره دیده با یونیفرم مخصوص هتل، سرویس دهی منظم، جعبه کمک های اولیه، لوازم بهداشتی و آرایشی یکبار مصرف، سیستم روشنایی هوشمند، روزنامه رایگان و موارد دیگری که هتل ها برای ارائه بهتر خدمات در اختیار مسافرین خود قرار میدهند.
 • هتل های پنج ستاره: این نوع از هتل ها تمامی امکانات هتل های قبلی را با بالاترین درجه کیفیت ارائه می دهند و همچنین شامل تعداد اتاق های بالا با معماری و دکوراسیون های داخلی زیبا، اتاق های شیک و مجهز، رستوران های جذاب با انواع غذاهای محلی و بین المللی، سرویس دهی به صورت 24 ساعته، سرویس حمل و نقل و غیره است.

مزایای رزرو آنلاین هتل های خارجی از طریق همای رامسر

از طریق رزرو آنلاین هتل های خارجی می توانید از تمامی مزیت هایی که در خریدهای آسان وجود دارد با فشردن چند کلیک بهره مند شوید، در زیر به مهمترین مزایا در این خصوص اشاره کرده ایم:

رزرو آنلاین هتل های خارجی با کمترین قیمت از همای رامسر

 • در حال حاضر تمامی هتل های سراسر دنیا دارای سایت هستند و می توانید به صورت مستقیم برای رزرو به سایت هتل ها مراجعه کنید اما این کار مستلزم این است که شما کارت بانکی بین المللی داشته باشد و همچنین با روند رزرو سیستم آنلاین هتل نیز آشنا باشید که این کمی کار را سخت می کند به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که از طریق همای رامسر بدون هیچ مشکلی هتل مورد نظر خود را رزرو نمایید.
 • در هر زمان از شبانه روز  حتی روزهای تعطیل  می توانید فرآیند رزرو آنلاین هتل های خارجی را انجام دهید.
 • با این روش می توانید سفر خود را بهتر مدیریت کنید به عنوان مثال اگر قصدتان از سفر خرید است می توانید به راحتی هتلی را انتخاب کنید که نزدیک به مراکز خرید باشد. اگر امکانات هتل برای شما مهم است هتلی را انتخاب کنید که ستاره بیشتری داشته باشد. تمامی این موارد به سلیقه شما بستگی دارد و تاثیر زیادی در کیفیت سفر خواهد گذاشت.
 • رزرو آنلاین هتل های خارجی بسیار به صرفه تر از  رزرو به صورت حضوری است زیرا در همای رامسر لیستی از هتل ها در شهر مورد نظر با اطلاعات کاملی به همراه قیمت به شما پیشنهاد داده می شود که می توانید به راحتی با توجه به بودجه مورد نظر انتخاب کنید.
date_range سه شنبه 26 آذر 1398 remove_red_eye 1828 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09113937565
01155222788
اتوبوس
09113937565
ثبت نظر
chat 0