{{ctrl.notification}}
همای رامسر کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

برخی هموطنان عزیز ایرانی که در شمال کشور سکونت دارند عرق خاصی نسبت به کسب و کارها و فعالیت های منطقه یا استان خود دارند. از این رو بر آنند تا حدالامکان از همشهریان یا هم استانیان خود خرید داشته باشند که مورد اعتماد و اطمینان بیشتری هستند. یافتن وبسایت گردشگری شمال کشور نیز از این دست انتخاب ها است. مسافران و گردشگران شمالی در جستجوی کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور هستند تا در صورت لزوم با مراجعه حضوری به آژانس خرید بلیط هواپیما را داشته باشند و از طرفی با محیط آژانس، نحوه عملکر و پاسخگویی و اعتبار آن بیشتر آشنا شوند. با همای رامسر همراه باشید تا با کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور بیشتر آشنا شوید.

خرید بلیط هواپیما از همای رامسر

موارد مهم در شناخت کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

 • آژانس مسافرتی همای رامسر بیشتر از 15 سال است که در زمینه گردشگری و خدمات پرواز فعالیت دارد که از سال 1382 آغاز به کار نموده است. زمانی می توان از اعتبار یک آژانس هواپیمایی اطمینان حاصل نمود که سابقه فعالیت درخشانی داشته باشد. بی شک فعالیت در سال های متمادی از آنِ شرکت هایی است که رضایت مخاطبان خود را جلب نموده اند، طرفداران بسیار دارند و کلیه خدمات با مجوز رسمی ارائه شده باشد.
 • در گام دوم پس از بررسی سوابق کاری مهم ترین المان برای اعتبار سنجی وبسایت گردشگری شمال کشور مجوز های رسمی است که آژانس هواپیمایی دریافت کرده است. با مشاهده تاییدیه های سازمان هواپیمایی، نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی، حقوق مسافر، ای نماد و نشان ملی ثبت، مخاطبان به اطمینان خواهند رسید که خرید خود را از معتبرترین وبسایت گردشگری شمال کشور انجام می دهند.
 • یکی دیگر از فاکتور هایی که می تواند در شناخت کاملترین وبسایت گردشگری کمک کند خدماتی است که به مسافران ارائه می شود. مسافران می توانند کلیه خدمات خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، استرداد بلیط، خرید بلیط اتوبوس و رزرو هتل را با پشتیبانی 24 ساعته داشته باشند.

خرید بلیط هواپیما در کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

خرید بلیط هواپیما از جمله پر مخاطب ترین روش های مسافرت است که سفر ایمن، آسان و سریع را فراهم می آورد. گاه طی مسیر های طولانی بصورت زمینی مقرون به صرفه نیست و زمان زیادی را تلف می کند از این رو خرید بلیط هواپیما برای مقاصد داخلی و خارجی انتخاب می شود تا این امر را تسهیل نماید. کیفیت و چگونگی ارائه خدمات از سوی آژانس های مسافرتی همواره یکی از شاخص های مهم در انتخاب مسافران است. کامل ترین وبسایت گردشگری باید ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. امکان خرید بلیط هواپیمایی های مختلف برای مقاصد دور و نزدیک.
 2. امکان خرید بلیط های چارتری و سیستمی
 3. خدمات پشتیبانی 24 ساعته آنلاین
 4. پاسخگویی به مخاطبان توسط پرسنل صبور و حرفه ای
 5. قابلیت دسترسی سریع و آسان بدون محدودیت مکان و زمان
 6. امکان ارائه خدمات سایت از طریق اپلیکیشن همای رامسر

همای رامسر کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

خرید بلیط اتوبوس در کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

خرید بلیط اتوبوس یکی دیگر از روش های مسافرتی است که اغلب مسافران برای مسافت های کوتاه و یا به دلیل منع پزشک از پرواز، انتخاب می کنند. می توانید خرید بلیط اتوبوس را به تمام مقاصد شمال کشور و دیگر نقاط ایران از همای رامسر داشته باشید. امتیازاتی که با خرید بلیط اتوبوس از همای رامسر خواهید داشت شامل موارد زیر است:

 1. امکان خرید ارزان ترین بلیط اتوبوس به مقاصد مختلف
 2. رزرو بلیط اتوبوس های معمولی یا وی آی پی بصورت آنلاین
 3. قابلیت تعیین موقعیت صندلی اتوبوس برای رزرو
 4. اطلاع از تعداد مسافران خانم یا آقا
 5. دریافت خدمات باکیفیت از جمله صندلی های راحت، همراهی مهمانداران، رانندگان حرفه ای، تهویه مناسب و غیره

خرید بلیط اتوبوس از کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

همانطور که گفته شد می توان خرید بلیط اتوبوس را به صورت اینترنتی از سایت همای رامسر داشته باشید. کافی است اراده کنید تا با چند کلیک ساده بلیط اتوبوس در دستتان قرار گیرد. سفر با اتوبوس به مقاصد مختلف این امکان را به شما می دهد تا:

 1. با همسفران خود بیشتر آشنا شوید.
 2. زیبایی های طبیعی مسیر را از نزدیک ببینید.
 3. سفر کم هزینه ای داشته باشید.
 4. در کمال آرامش به مقصد برسید.

همچنین وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی، توقف های بین راهی، تهویه مطبوع و طی مسیر در محیطی امن لذت سفر را دو چندان خواهد کرد.

رزرو هتل در کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

ممکن است در اولین انتخاب، مسافران مناطق مختلف، سفر به شمال کشور را به سایر نقاط ترجیح دهند و همواره در ایام تطیلات، عید نوروز، بهار و تابستان تمایل داشته باشند به این گستره سرسبز پناه ببرند و به آرامش برسند اما ساکنین شمال کشور نیز مشتاق آن هستند تا سفر هایی به شرق، جنوب، غرب جزایر ایران و حتی مقاصد خارجی داشته باشند. از این رو قبل از آنکه خرید بلیط هواپیما را داشته باشند انتظار دارند، با خدمات کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور رزرو بهترین هتل (ملاک بهترین هل می تواند قیمت یا خدمات باشد) را در مقصد داشته باشند. با اطمینان از دریافت خدمات کامل سفر، می توان اطمینان یافت که با کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور روبرو هستید.

رزرو هتل در همای رامسر کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

کلیه خدمات پشتیبانی، پیگیری مشکلات مسافران با هتل های رزرو شده در مقصد و دیگر موارد به صورت 24 ساعته پیگیری و حل می شوند. مدیریت آژانس مسافرتی همای رامسر بر کلیه فعالیت های آژانس نظارت دارد تا تمامی کارها به درستی با رضایت کامل مخاطب انجام شود.

مزایای اپلیکیشن همای رامسر

به دلیل کاربرد فراوانی که گوشی های هوشمند دارند بسیاری از خدمات و محصولات به واسطه اپلیکیشن های مختلف ارائه می شود خدماتی همچون تاکسی، خشکشویی، خدمات نظافت منزل، خرید اثایه و غیره. ممکن است جستجوی اینترنتی کمی انتخاب را دشوار سازد و به درستی نتوان صلاحیت هریک از مشاغل را تشخیص داد. با سرچ خدماتی خاص در گوگل خواهید دید چندین صفحه به شما پیشنهاد داده می شوند که در واقع انتخاب اصلح ترین کار دشواری است. از این رو برای معرفی بهتر خدمات و ارائه آن ها به مسافر ان و گردشگران بر آن شدیم تا اپلیکیشن همای رامسر را ارائه نماییم تا مطمئن ترین دسترسی ها را فراهم آوریم. می توانید در کمترین زمان تنها با یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت و کارت بانکی عضو شبکه شتاب (با رمز دوم) خرید خود را انجام دهید و بلیط سفر را دریافت نمایید. مهم نیست در چه موقعیت جغرافیایی هستید و یا در چه ساعاتی نیاز به دریافت خدمات دارید زیرا همه درخواست ها در 24 ساعت شبانه روز به سرعت پاسخ داده خواهند شد.

چرا برای سفرهای مختلف به وبسایت همای رامسر مراجعه کنیم؟

آنچه مسافر از یک سفر ایده آل انتظار دارد خدمات با کیفیتی است که در طی مسیر یا طول سفر دریافت می کند. خدماتی از قبیل خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط اتوبوس و رزرو هتل، پکیجی از کامل ترین خدمات را در اختیار مسافر قرار می دهد تا هر آنچه می خواهند را جستجو و ثبت نمایند. سفر چه با هواپیما آغاز شود چه با اتوبوس، باید هریک خدمات و امکانات رفاهی خاص خود را به مسافر ارائه دهد. مسافران می توانند با توجه به شناخت و تجاربی که از وسیله سفر دارند یکی از روش ها را انتخاب کنند و در صورت لزوم با جستجویی در اینترنت اطلاعات بیشتر از هواپیمایی ها و خدماتشان به دست آورند.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن در ابعاد مختلف زندگی جوامع بشری، افراد بیشتر ترجیح می دهند کارها را بدون حضور فیزیکی و صرف وقت برای رفت و آمد انجام دهند. به همین دلیل بسیاری از خرید های اینترنتی، سفارشات و خدمات از طریق اینترنت سفارش داده می شوند و درب منزل تحویل گرفته می شوند. همای رامسر برای ایجاد دسترسی های همه جانبه و سریع، اپلیکیشن سایت را راه اندازی نموده تا به عنوان کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور به فعالیت های خود ادامه دهد. می توانید با مراجعه به سایت آژانس مسافرتی همای رامسر خرید بلیط هواپیمای خود را انجام دهید و در همان لحظه بلیط پرواز را دریافت و پرینت نمایید. دقت داشته باشید تمامی اطلاعات وارد شده با مشخصات مسافر یکسان باشد و هیچگونه مغایرتی نداشته باشند. در غیر اینصورت هواپیمایی مورد نظر، دستور منع پذیرش مسافر را به داخل هواپیما دارد. تمامی خدماتی که در سایت همای رامسر ارائه می شود را می توان از اپلیکیشن دریافت نمود.

خرید بلیط هواپیما از کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور

اطمینان داشته باشید زمانی که همای رامسر  به عنوان کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور معرفی می شود، تمامی خدمات به گونه ای حرفه ای ارائه می شود. اعتبار، بالاترین امتیازی است که یک آژانس مسافرتی می تواند از مخاطبان خود بگیرد. پس از کسب اعتبار، شهرت و محبوبیت به وجود خواهد آمد که به دامنه طرفداران یک مجموعه خواهد افزود. همای رامسر جایگاه امروزی خود را به عنوان کاملترین وبسایت گردشگری شمال کشور مدیون حمایت و همراهی شما مخاطبان گرامی است و همواره بر آنیم این کیفیت را بیش از پیش ارتقاء بخشیم.

date_range پنجشنبه 05 دی 1398 remove_red_eye 1464 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09113937565
01155222788
اتوبوس
09113937565
ثبت نظر
chat 0